Części zamienne

Oto kilka powodów, dla których nasi klienci wysoko sobie cenią oryginalne części zamienne VIA: Części zamienne produkowane przez VIA mają najlepszy stosunek jakości do ceny

Większość części zamiennych znajdujących się w ofercie VIA produkowanych jest w zakładach należących do firmy VIA Bowling Products.

W ofercie firmy znajduje się komplet części zamiennych do maszyny do stawiania kręgli VIA MC2™.

VIA oferuje wiele części zamiennych do innych dostępnych na rynku maszyn do stawiania kręgli

Projekt VIAPS™

Od kilku lat firma VIA Bowling Products realizuje projekt znany pod nazwą VIAPS™ (VIA Parts Superstore), którego celem jest uczynienie z firmy głównego dostawcy części zamiennych do sprzętu bowlingowego. Filozofia firmy jest prosta; operatorzy centrów bowlingowych i mechanicy zajmujący się konserwacją maszyn wiedzą, że części zamienne do maszyn do stawiania kręgli to nie komponenty używane do produkcji promów kosmicznych i ich cenna również powinna odpowiadać tej regule. Dzięki dobrej organizacji i dużym zdolnościom produkcyjnym VIA może zapewnić szeroki wachlarz części zamiennych dobrej jakości i w korzystnej cenie. Katalog dostępnych części sukcesywnie się powiększa i obejmuje m.in. komponenty do maszyn do stawiania kręgli popularnych marek, w tym serii 82 i GS oraz innych.

® 2011 ERGOTOUCH. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE